28 stycznia 2022

OBÓZ LETNI DLA DZIECI 2022

OBÓZ SPORTOWY Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA DZIECI ŚLESIN K. KONINA  

Uczestnicy: 6-10 lat,

Data: 06-13.08.2022r., 14-21.08.2022r.,

Miejsce:  Domki Całoroczne u Anny

Zakwaterowanie: pokoje 3-5 osobowe z łazienkami,

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja),

Transport: we własnym zakresie,

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW,

Kadra: całodobowa opieka kierownika i wychowawców (instruktorów i trenerów pływania),

W PROGRAMIE:

 • Nauka  i doskonalenie pływania,
 • Kajakarstwo, pływanie łódkami (Jezioro Ślesin) (zajęcia w małych grupach, z pełnym zabezpieczeniem ratunkowym, prowadzone przez instruktora)
 • Wycieczka do Parku Linowego,
 • Rozgrywki zespołowe oraz indywidualne gry sportowe,
 • Thriathlon i olimpiada sportowa,
 • Codzienne treningi,
 • Ognisko,
 • Dyskoteka,
 • Tematyczne wieczory,
 • Wycieczka rowerowa,
 • Gry i zabawy anglojęzyczne,
 • Olimpiada językowa,
 • Możliwość zdawania na kartę pływacką

Domki całoroczne u Anny w Ślesinie dysponują bardzo dobrą bazą noclegową, stołówką oraz bazą do zajęć sportowo – rekreacyjnych. Ośrodek znajduję się w bliskim sąsiedztwie jeziora, lasu, parku oraz ścieżki rowerowej. Ośrodek ten ma doskonałe opinie na stronie booking.com aż 8,7!! Oraz świetną lokalizację.

Kadra:

Nasz zespół to pasjonaci i profesjonaliści, którzy umiejętnie łączą entuzjazm z solidną pracą. Jesteśmy nauczycielami wychowania fizycznego, edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i szkolnej, specjaliści w poszczególnych dziedzinach sportowych, instruktorzy i trenerzy. Żelazny kanon cech naszej kadry to odpowiedzialność, obowiązkowość, uważność i otwartość. Połączone z dużą dawką kreatywności gwarantują wspaniałą zabawę, która na długo zapadnie w pamięci i pozostawi trwały ślad w postaci bagażu nowych umiejętności i pięknych wspomnień.

Nasz entuzjazm, zaangażowanie i zamiłowanie do pracy z dziećmi sprawia, że czas spędzony z nami jest pełen nieskrępowanej radości, a dodatkowy bagaż powrotny wypełniony po brzegi nowymi, cennymi doświadczeniami, przyjaźniami i wielkim zapasem uśmiechu.

Brak opisu.

mgr Agata Ignaszak

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz studia magisterskie na kierunek Administracja o specjalności Administracja Publiczna w Systemie Organów Ochrony Prawnej. 

Jestem nauczycielem grupy 3 latków w Przedszkolu nr 36 w Poznaniu oraz prowadzę biuro Szkoły Pływania Arkasport.

W pracy dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym, który dzięki swoim pomysłom i proponowanym aktywnościom wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełniej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.

Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy mi także każdego dnia w pracy z dziećmi – uważam bowiem, że „śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi”.

 

IMG-20210324-WA0002.jpg

mgr Karolina Galantkiewicz 

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Filologia Angielska oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Jestem również licencjonowanym nauczycielem języka angielskiego metodą Helen Doron znaną na całym świecie .

Obecnie pracuję jako nauczyciel języka angielskiego w szkole Podstawowej nr 72 w Poznaniu oraz w Centrum Języka Angielskiego dla dzieci i młodzieży Helen Doron.

Język angielski od zawsze był moją pasją. Czerpię radość z przekazywania wiedzy swoim uczniom. Stosuję nowoczesne techniki nauczania oraz własne kreatywne pomysły aby zaciekawić i zarazić językiem angielskim uczniów. Uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz doświadczenie w zawodzie nauczyciela pomaga mi w realizacji tych działań. Staram się zawsze tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę tak aby wszyscy czuli się swobodnie i bezpiecznie podczas zajęć. Niezmiernie cieszy mnie widoczny postęp i podejmowanie prób przez moich uczniów. 

Interesuje się sportem , aktywnym trybem życia oraz zdrowym odżywianiem. Zgadzam się z powiedzeniem „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

mgr Flaum Arkadiusz

Ukończyłem studia wyższe na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością nauczycielską oraz drugą specjalność Zarządzanie i marketing sportem. Jestem założycielem i właścicielem szkoły pływania oraz centrum aktywności Arkasport.  

Moją pasją jest  prowadzenie zajęć oswajania z wodą dla bobasów. Uczestniczyłem w wielu konferencjach nt. Pływania niemowląt, które pozwoliło mi zdobyć odpowiednią wiedzę. Prowadzę zajęcia nauki pływania dla dzieci oraz dorosłych na wszystkich poziomach nauczania. ‍Zajmuję się również prowadzeniem kursów i szkoleń na ratownika wodnego, gdzie moi podopieczni strzegą bezpieczeństwa na basenach czy kąpieliskach.   

Jestem zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Moim największym sukcesem to właśnie Arkasport, gdzie przez ponad 8 lat działalności firmy nauczyło się pływać już 10 000 dzieci i dorosłych.   

UPRAWNIENIA:
– Instruktor pływania,
– Kierownik kolonijny,
– Instruktor kinezygerontoprofilaktyki,
– Instruktor oswajania z wodą dla bobasów,
– m. Instruktor ratownictwa WOPR,
– Starszy ratownik WOPR,
– Ratownik w przychodni sportowo lekarskiej,
– Sternik motorowodny,

mgr Tomasz Pawełczak

Ukończyłem studia licencjackie na poznańskiej AWF. Pracę z dziećmi w charakterze trenera/instruktora sportu- głównie piłki nożnej oraz tenisa zacząłem ponad 5 lat temu.

Brałem udział w wielu obozach, półkoloniach oraz eventach sportowych. Staram się prowadzić zajęcia zróżnicowane, dostosowane do aktualnych potrzeb i zainteresowań dzieci, tak aby każdy z nich czerpał z nich radość oraz rozwijał swoje pasje.

Oprócz zajęć czysto fizycznych, staram się również przekazywać młodym adeptom wartości, które niesie za sobą uprawianie sportu i które pomagają nam w życiu codziennym. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia.

Justyna Banachowicz

Nazywam się Justyna Banachowicz. Jestem dyplomowany instruktorem pływania z przygotowaniem pedagogicznym. Prowadzę z ogromną pasją zajęcia dla niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz dorosłych. Głównym celem moich zajęć, to oswajanie z wodą, jak i wspomaganie prawidłowego rozwoju koordynacji ruchowej, lepszy rozwój psychiczny, a także rozwój układu mięśniowo-szkieletowego. Moje zajęcia, to coś więcej niż lekcja na basenie, to wspaniała wodna przygoda, to dobór odpowiednich ćwiczeń na podstawie możliwości każdego podopiecznego. Jestem przekonana, że uczestnictwo w moich zajęciach rozbudzi zamiłowanie do pływania.

Tomasz Dembski

Tomasz posiada ponad 30 letni staż pracy w ratownictwie wodnym
Kierownik zespołu przewodników psów do ratownictwa wodnego i wyszukiwania zapachu zwłok Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu
Mł. Instruktor ratownictwa WOPR
Instruktor ratownictwa MSW
Koordynator grupy operacyjnej wopr Wlkp. W latach 2012-2017
Płetwonurek CMAS
Wykładowca wyższej Szkoły Bezpieczeństwa
Uczestnik wielu konferencji w służbach ratownictwa wodnego

Cena: 1499 zł

dla klientów Arkasport oraz dla zeszłorocznych obozowiczów: 1399 zł

zniżka dla rodzeństw – 50 zł od osoby

Honorujemy BON TURYSTYCZNY

Zaliczka 500 zł

Do 01.06.2022r. – całość.

Informacje:

Agata Ignaszak: tel. 733 24 24 44

Arkadiusz Flaum: tel. 733 24 23 22

Zapisy mailowo:

biuro.arkasport@gmail.com

Imię, nazwisko, pesel, telefon kontaktowy, mail, rozmiar koszulki, OBÓZ ŚLESIN 06-13.08.

Imię, nazwisko, pesel, telefon kontaktowy, mail, rozmiar koszulki, OBÓZ ŚLESIN 14-21.08.

Organizator:

Szkoła Pływania Arkasport Arkadiusz Flaum

NIP: 9721090624